Besa Kokëdhima

Besa Kokëdhima E Dr. Mic, Sërish Në Bashkëpunim

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[07-07-2015]
Këngëtarja Besa Kokëdhima vitin e kaluar solli një bashkpunim shumë të suksesshëm me reperin nga Kosova Dr. Mic. "Zejemër" ishte kënga e cila pati shumë sukses dhe morri mjaft klikime në youtube.

E si duket kjo dyshe ka vendosur që të bashkohen sërisht, pasi këtë verë ata do të sjellin edhe një këngë të re së bashku, tekstin e së cilës e ka shkruar Dr. Mic i cili është mysafir në këngën e Besës.

Titulli i këngës ende nuk është bërë i ditur vetëm se do të lansohet nga fundi i korrikut.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Besa Kokëdhima E Dr. Mic, Sërish Në Bashkëpunim


Komente 0