A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Besa Kokëdhima E Dr. Mic, Sërish Në Bashkëpunim


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
[07-07-2015]
Këngëtarja Besa Kokëdhima vitin e kaluar solli një bashkpunim shumë të suksesshëm me reperin nga Kosova Dr. Mic. "Zejemër" ishte kënga e cila pati shumë sukses dhe morri mjaft klikime në youtube.

E si duket kjo dyshe ka vendosur që të bashkohen sërisht, pasi këtë verë ata do të sjellin edhe një këngë të re së bashku, tekstin e së cilës e ka shkruar Dr. Mic i cili është mysafir në këngën e Besës.

Titulli i këngës ende nuk është bërë i ditur vetëm se do të lansohet nga fundi i korrikut.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019