A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Çka Po Ndodhë Me Besa Kokëdhimen?!


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
[20-08-2015]
Këngëtarja Besa Kokdhima së fundmi ka publikuar këngën “All in” në të cilën është shfaqur me një stil dhe pamje që nuk e keni parë më herët. Edhe pas kësaj këngëtarja ka vazhduar me surpriza për fansat e saj. Së fundmi ajo ka publikuar edhe dy foto të tjera në të cilat është shfaqur tejet seksi.

Nëse ju kujtohet Besa para disa viteveve e ta krahasoni me këto fotot e tanishme, do ta shihni që ajo me të vërtetë ka pësuar ndryshime në pamjen e saj. Çka po ndodhë kështu me Besën?!, dimë vetëm që ajo dita ditës po shfaqet më ‘hot’. (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019