Besa Kokëdhima

Çka Po Ndodhë Me Besa Kokëdhimen?!

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[20-08-2015]
Këngëtarja Besa Kokdhima së fundmi ka publikuar këngën “All in” në të cilën është shfaqur me një stil dhe pamje që nuk e keni parë më herët. Edhe pas kësaj këngëtarja ka vazhduar me surpriza për fansat e saj. Së fundmi ajo ka publikuar edhe dy foto të tjera në të cilat është shfaqur tejet seksi.

Nëse ju kujtohet Besa para disa viteveve e ta krahasoni me këto fotot e tanishme, do ta shihni që ajo me të vërtetë ka pësuar ndryshime në pamjen e saj. Çka po ndodhë kështu me Besën?!, dimë vetëm që ajo dita ditës po shfaqet më ‘hot’. (Indeksonline)

Çka Po Ndodhë Me Besa Kokëdhimen?!


Komente 0