Më mbaj mend (për 1 muaj)


Besa Në Vendin Të Tunës Në Jurinë E X Factor Albania 4?


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4
[23-04-2014]
Nje nga kengetaret shqiptare me vokalin me te mire Besa Kokedhima si duket do te zevendesoje kengetaren seksi Tuna ne talent-show 'X Factor Albania 4'.

Ajo eshte pare me pjesetaret e tjere te stafit qe kane nisur pergaditjet e qe padyshim nese eshte i vertete ky lajm ajo do te dije te gjykoje mire dhe drejt ne kete gare talentesh te rinj.

Tuna eshte larguar me shume zhurme nga edicioni i kaluar, megjithese ne xhepin e saj futi shume para si protagoniste ne jurine e 'X Factor Albania 3'.
 (Maksim Gjokaj)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet