Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


2 Fjalë Për Klipin E Ri “Mbretëreshë” Nga Besa


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[01-06-2014]
Besa Kokëdhima është kthyer sërish në tregun muzikor përmes një klipi të ri. Mbrëmjen e sotme ajo ka prezantuar këngën e saj më të re me titull “Mbretëreshë”, e cila është publikuar në rrjetin muzikor “Youtube”.Besa në këtë këngë vjen në bashkëpunim me Darko Dimitrov dhe Vig Poppa-n. I pari ka bërë muzikën e “Mbretëreshës”, ndërsa i dyti tekstin e saj. Teksti është ligjërata e një mbretëreshe, e cila më shumë se kurrë duket e fuqishme, madje edhe përballë një dashurie të madhe. Realizimi i videoklipit vjen nga vetë Besa me Pro... Video.Për projektin e ri, këngëtarja e kishte ka lajmëruar publikun para disa ditësh përmes një statusi në rrjetin social ‘Twitter’, ku kishte treguar se ishte duke punuar për këngën e saj më të re.“Mbretëreshë së shpejti më 29 maj”, kishte shkruar këngëtarja, duke bërë me dije titullin e këngës. E këtij projekti më së shumti i janë gëzuar fansat e Besës, të cilët përmes komenteve të shumta kanë treguar se mezi presin ta dëgjojnë këngën më të re të preferuarës së tyre.
 (Express)

      Besa - Mbretëreshë [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet