Më mbaj mend (për 1 muaj)


2 Fjalë Për Klipin E Ri “Arabia (Faj)” Nga Besa


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3
[09-08-2014]
Kënga e tretë për këtë verë nga këngëtarja Besa ka titullin ‘Arabia’ dhe vjen në bashkpunim me Gmd Babydave.Kënga është kompletuar me videoklip. Kledi Bahiti ka bërë muzikën dhe kënga është prodhim i Threedots. Për anën vizuale është kujdesur ProVideo.Me një look marramendës dhe vendet e bukura me shkretëtirë, Besa vërteton përsëri se është ndër këngëtaret me këngët dhe videoklipet më të arrira në Shqipëri.


      Besa - Arabia (Faj) (Feat.Gmd Babydave) [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet