A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • 29-01-2016
  Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Besa Kokëdhima sapo ka sjellur videoklipin e saj më të ri në bashkpunim me këngëtaren e re Ansi. Kënga është prodhim i studios Threedots, dhe është punuar nga Kledi Bahiti e ndërsa tekstin e kanë shkruar dy shumë të talentuarit e estradës: Alex & Majk. Videoklipi i këngës është punuar nga Pro Video dhe është i cilësisë shumë të lartë pasi në skenat e klipit Besa shfaqet mjaft hot në kërcim dhe bodypainting....

 • 10-11-2015
  Gjatë një koncerti këngëtarja Besa Kokëdhima e cila njihet për performancën e saj elegante, nuk ka mundur që të fshehë dot të pasmet seksi dhe në disa momente ajo duket se ka dalë “zbuluar”… 147/147005 ...
 • 23-09-2015
  Këngëtarja Besa Kokdhima ka një kohë të gjatë prej që është pjesë e skenës muzikore. Ajo është ndër zërat më të kërkuar në skenën shqiptare që nga paraqitja e parë e deri më sot. Së fundmi Besa ka publikuar edhe disa foto në të cilat është shfaqur tejet seksi. Këngëtarja duket që ka ndryshuar shumë ndër vite e që pa dyshim tani ajo po konsiderohet si njëra ndër femrat më tërheqëse shqiptare. 145/145963 144/144247 ...

 • 15-09-2015
  Besa Kokdhima përsëri ka ndryshuar pamje. Që nga koha kur ajo është shfaqur për herë të parë në televizion e deri më sot disa herë ka befasuar me pamjen e saj. Por kësaj radhe vërtetë ka mahnitur, nga bionde ajo është kthyer në një brune tejet seksi dhe provokative. Ajo me këtë rast gjithashtu ka kërkuar edhe ndihmën e fansave të saj. duke i pyetur ata për mendimin që kanë dhe cila mendojnë që u shkon më shumë....
 • 20-08-2015
  Këngëtarja Besa Kokdhima së fundmi ka publikuar këngën “All in” në të cilën është shfaqur me një stil dhe pamje që nuk e keni parë më herët. Edhe pas kësaj këngëtarja ka vazhduar me surpriza për fansat e saj. Së fundmi ajo ka publikuar edhe dy foto të tjera në të cilat është shfaqur tejet seksi. Nëse ju kujtohet Besa para disa viteveve e ta krahasoni me këto fotot e tanishme, do ta shihni që ajo me të vërtetë ka pësuar ndryshime në pamjen e saj. Çka po ndodhë kështu me Besën?!, dimë vetëm që ajo dita ditës po shfaqet më ‘hot’.%imgs...

 • 04-08-2015
  Këngëtarja Besa Kokëdhima ka qenë shumë aktraktive në fotografi këtë verë. Ajo ka realizuar disa fotosesione bashk me fotografin Eugenio Qose, ku së bashku kanë realizuar fotografi me qëllim promovimin e Shqipërisë. E së fundmi ajo ka vendosur që të angazhohet edhe në muzikë, kjo pasi Besa sapo ka publikuar videoklipin e saj më të ri "All In" i cili vjen në bashkpunim me Flori Mumajesin & Dj Vicky. Muzika është realizuar nga Flori, inçizimi është kryer në ThreeDots e ndërsa tekstin e kanë shkruar Dr.Mic & Sparrow Hawk. Videoklip...

 • 29-07-2015
  Besa Kokëdhima, këngëtarja e njohur shqipëtare, aktualisht ndodhet në Prishtinë. Besa, e njohur përmes këngëve të saj të fuqishme, këtë herë ka zbarkuar në kryeqytetin e Kosovës për xhirimet e videoklipit të ri, i cili po realizohet nga produksioni "Entermedia". Këngëtarja këtë herë vjen me një bashkëpunim mes saj, Flori Mumajesit dhe Vicky....

 • 28-07-2015
  Edhe pse ka një kohë prej që Besa Kokdhima dhe Besniku nga 2po2, nuk janë aq aktiv në skenën muzikore. Dyshja po vazhdon të jetë e kërkuar nëpër koncerte të ndryshme verore. Nga një postim të lëshuar nga Besa, për të gjithë fansat e këngëtarëve ta dini që ata mund ti gjeni në qytetin e Durrësit, raporton Indeksonline. Përndryshe kënga e sjellë nga Besa dhe 2po2, “Zemrën dot nuk ta lexoj”, gjatë vitit të kaluar ka qenë njëra ndër këngët më të klikuara në YouTube. Ajo është komentuar dhe është pritë shumë mirë nga të gjithë fansat....

 • 12-07-2015
  Shumë këngëtarë kanë zgjedhur që këtë verë të realizojnë hite, bashkpuime apo edhe videoklipe nëpër vende të ndryshme të Shqipërisë & Kosovës për të promovuar trojet shqiptare. Por këngëtarja Besa Kokëdhima ka zgjedhur diçka krejt tjetër. Ajo është duke realizuar një projekt i cili titullohet "Summer Chronicles” e që në fakt është një set i ri fotografik të cilin këngëtarja është duke e realizuar në qëllim të promovimit të Shqipërisë. Këtë projekt ajo është duke e realizuar në bashkpunim me fotografin e njohur Eugenio Qose, duke shpresuar që ky set të ket përhapje sa më të madhe dhe jo vetëm në Shqipëri por edhe më gjerë. L...
 • 07-07-2015
  Këngëtarja Besa Kokëdhima vitin e kaluar solli një bashkpunim shumë të suksesshëm me reperin nga Kosova Dr. Mic. "Zejemër" ishte kënga e cila pati shumë sukses dhe morri mjaft klikime në youtube. E si duket kjo dyshe ka vendosur që të bashkohen sërisht, pasi këtë verë ata do të sjellin edhe një këngë të re së bashku, tekstin e së cilës e ka shkruar Dr. Mic i cili është mysafir në këngën e Besës. Titulli i këngës ende nuk është bërë i ditur vetëm se do të lansohet nga fundi i korrikut....

 • 24-06-2015
  Këngëtarja Besa Kokëdhima është njëra ndër ato artiste që rrallë e shfaq trupin. Janë të pakta videoklipet ku Besa është shfaqur më e ekspozuar, për të mos thënë fare. As në fotot që publikon herë pas here Besa nuk sheh ndonjë dëshirë të madhe që ta ekspozojë trupin. Por së fundmi ajo ka vendosur që të shfaq trupin e saj në disa foto të postuara në Instagram ku shihet me bikini në një pishinë. Besa dukej si gjithmonë perfekte. Ndërsa shumë shpejt ajo do të vijë në treg edhe me një videoklip të ri....

 • 04-06-2015
  Është ndër këngëtaret më të angazhuara të momentit, vazhdimisht sjellë në treg klipe dhe këngë të cilat janë jo vetëm komerciale por edhe me përmbatje. Është kjo këngëtarja Besa Kokëdhima e cila shumë shpejt po pregaditet që pranë fansave të vijë me një projekt të ri mzuikor. Fjala është për një këngë ritmike verore e cila po realizohet edhe me videoklip dhe do të lansohet shumë shpejt. Besa ka publikuar një foto në rrjetet e saj sociale të shkëputur nga xhirimet e videoklipit, ku duket mjaft joshëse dhe e bukur....

 • 12-04-2015
  Besa Kokëdhima ka ndryshuar stilin e flokëve dhe këtë ndryshim e ka ndarë me fansat e saj në rrjetet sociale. Këngëtares i ka pëlqyer dukja e saj e re, saqë me krenari ka publikuar fotografi në Instagram dhe Facebook. “Jam bërë gri”, ka shkruar këngëtarja në rrjetet sociale. ...

 • 13-02-2015
  Se janë inspiruar gjithmonë nga njëra-tjetra tashmë e dijmë. Mjafton që një nga këngëtaret tona të bëj një veprim dhe si ajo veprojnë edhe kolegët tjera. Një shembull më i zakonshëm është pamja e jashtme, përkatësisht ngjyra e flokëve. Pas Dafina Zeqirit që i bëri flokët e kuqe para disa kohësh, edhe këngëtarja Beatrix Ramosaj mori një vendim të tillë. Së fundmi flokëkuqe e kemi parë edhe Çiljeta Xhilaga. Ndërsa këngëtarja flokëkuqe e ditëve të fundit është edhe Besa Kokëdhimba. Ajo ka postuar një fotografi në rrjetet sociale...

 • 22-12-2014
  Këngëtarja Besa Kokëdhima ka publikuar videoklipin e saj më të ri me titull "Ti je Festa Ime". Videoklipi është mjaft interesant pasi është i xhiruar i tëri në ambient festash dhe është punuar nga Produksoni Pro...Video. 136/136503 Për muzikën është kujdesur Darko Dimitrov ndërsa teksti është shkruar nga vetë Besa dhe i talentuari Alex. Gjatë këtij fundviti këngëtarja do të nxjerri në treg shumë shpejt edhe albumin e saj më të ri "Besa për festat 2", ku do të përfshijë disa këngë të njohura krishtlindjesh në gjuhën shq...

 • 20-12-2014
  Gjersa është në pregaditje të projektit të saj më të ri muzikor, këngëtarja Besa Kokëdhima ka publikuar në rrjetin e saj social në Facebook një fotografi ku shihet në një ambient festash. Ajo së fundmi është duek pregaditur videoklipin e saj më të ri "Besa për festat 2" të cilin e ka realizuar në studion e Darko Dimitrov....

 • 15-12-2014
  Këngëtarja Besa Kokëdhimba shumë shpejt do ta lansoj këngën dhe albumin e saj me të ri me të njëjtin titull ‘Ti Je Festa Ime’. Së paku kështu ka konfirmuar vet ajo përmes një postimi në rrjetin social ‘Twitter’. “Po vjen kënga dhe Albumi "Ti Je Festa Ime" ishte shkrimi i këngëtares brenda këtij rrjeti. Ndër të tjera, Besa këtë rrjet po e shfrytëzon edhe për të paraqitur problemet me të cilat përballet shoqëria. Ajo para disa ditësh ka postuar një shkrim ku shfaqur ‘tmerrin e saj’ për formën e funksionimit të trafikut në Tiranë. “ T...

 • 05-12-2014
  Besa Kokëdhima po pregaditë sërish surpriza për publikun. Pas albumit të veçantë për festa që solli vjet, ajo po bëhet gati të publikojë albumin e saj më të ri "Besa për festat 2". Këtë album Besa e cilëson si edhe më të veSantë për vetë faktin se shumica e këngëve për festa do të jenë në shqip. Na mbetet vetëm të presim deri në ditën e publimit....

 • 26-10-2014
  Besa Kokëdhima ka postuar një foto në facebook teksa shihet e veshur me një bluzë të kuqe dhe ka në të dy figura të njohura të kombit shqiptar, atë të Ismail Qemailit & Isa Boletinit, dy portretet të cilat ishin edhe në flamurin e ndeshjes më saktësisht. Me këtë veshje Besa ka treguar se është patriote dhe kundër vendimit të UEFA-s. Në foto ajo kishte vendosur edhe një mbishkrim, në të cilin kishte shkruar: "FOREVER #KUQEZI #AUTOCHTHONOUS #EAGLES"...

 • 07-10-2014
  Këngëtarja Besa Kokëdhima duket se është shumë e dashuruar ndaj shiut. Së paku kështu ka lënë të kuptojë vet ajo përmes disa postimeve në faqen e saj zyrtare në rrjetin social ‘Twitter’. “E adhuroj shiun.. #Romantik”, ishte shkrimi i këngëtares. E përveç këtij postimi, Besa ka hedhur edhe një fotografi në rrjetin ‘Instagram’, brenda së cilës është e shkruar që tingujt me të mirë për të fjetur janë pikat e shiut mbi dritare. Duket se këngëtarja do të qëndrojë romantike për një kohë të gjatë pasi që deri në përfundim të saj, vjeshta ...

 • 27-09-2014
  Këngëtarja Besa Kokëdhima duket se po shpërblehet mjaft mirë me klikimet në youtube. Projekti "Zejemer" duket se ka qenë më i suksesshmi për këngëtaren për këtë verë. Kjo këngë ishte punuar nga Zzap & Chriss e ndërsa është shoqëruar me videoklip nga Entermedia. Ndërkohë që ka arritur të grumbulloj hiç më pak se 1 milion klikime në youtube. 130/130661 Besa & dr.Mic si interpretues të këngës janë ndjer mjaft të kënaqur nga ky bashkpunim. Besa ka vendosur që këtë gjë ta ndajë edhe me fansat në twitter. “1 Milion Zejem...

 • 09-08-2014
  Kënga e tretë për këtë verë nga këngëtarja Besa ka titullin ‘Arabia’ dhe vjen në bashkpunim me Gmd Babydave. 131/131002 Kënga është kompletuar me videoklip. Kledi Bahiti ka bërë muzikën dhe kënga është prodhim i Threedots. Për anën vizuale është kujdesur ProVideo. 131/131003 Me një look marramendës dhe vendet e bukura me shkretëtirë, Besa vërteton përsëri se është ndër këngëtaret me këngët dhe videoklipet më të arrira në Shqipëri....

 • 30-07-2014
  Besa ka publikuar së fundmi duetin e saj më të ri sëbashku me pjestarin e grupit TDS, Dr Mic. "Zemejër" e kanë titulluar projektin më të ri të cilin e kanë plasuar edhe me videoklip. Për muzikën janë përkujdesur dyshja që tashmë kanë sunduar verën, Zzap & Chriss, ndërsa teksti është i shkruajtur po nga të njëjtit autor së bashku me Dr Mic. Kënga është tipike verore dhe pritet të jetë edhe një nga hitet më të mëdhaja të këtij sezoni. Videoklipi është punuar nga produksioni Enter Media. Ndërsa në klip Besa shihet më ndryshe së bas...

 • 13-07-2014
  Këngëtaren Besa Kokëdhima jemi mësuar që ta shohim me look-un e saj të “egër” në ngjyrë të zezë. Këngëtarja është shfaqur në rrjetin e saj social Instagram me look ndryshe ku shihet të jetë kthyer në bjonde dhe me lente ngjyrë blu. 130/130236 Nuk dihet nëse Besa e ka bërë këtë shndërrim përkohësisht, për ndonjë projekt apo për kohë afatgjatë. Në këtë foto duket shumë e ëmbël dhe sensuale dhe ka preferuar për shndërrimin e saj studion e artistit Kaçi Lleshi në Prishtinë....

 • 03-07-2014
  Si duket trendit të bashkëpunimeve nuk i kanë ikur as artistët e njohur Besa Kokëdhima dhe reperi Dr.Mic, pasi që bëhet e ditur se shumë shpejt në treg do të lansohet edhe projekti i tyre i përbashkët. 128/128106 Këtë e ka bërë të ditur në faqen e tij zyrtare në rrjetin social Twitter, Dr.Mic i cili ka lënë mbishkrimin. ‘Coming soon... Besa Kokëdhima ft. Dr.Mic...”. 128/128113 Ndërkaq rep artisti nuk ka dhënë asnjë detaj më shumë rreth projektit të tyre të përbashkët. Mbetet të shihet se çfarë kanë përg...

 • 01-06-2014
  Besa Kokëdhima është kthyer sërish në tregun muzikor përmes një klipi të ri. Mbrëmjen e sotme ajo ka prezantuar këngën e saj më të re me titull “Mbretëreshë”, e cila është publikuar në rrjetin muzikor “Youtube”. 128/128698 Besa në këtë këngë vjen në bashkëpunim me Darko Dimitrov dhe Vig Poppa-n. I pari ka bërë muzikën e “Mbretëreshës”, ndërsa i dyti tekstin e saj. Teksti është ligjërata e një mbretëreshe, e cila më shumë se kurrë duket e fuqishme, madje edhe përballë një dashurie të madhe. Realizimi i videoklipit vjen ...

 • 11-05-2014
  Duket se këtë vit do të kemi “bum” hitesh, nëse shikojmë paralajmërimet e këngëtarëve. Pas reperit kosovar, Getoar Selimit-Geti, i cili do të vije në duet me Tunën dhe videos që po realizon Genta Ismajli, së fundi edhe këngëtarja më ‘In’ për momentin në Shqipëri do të publikojë një këngë të re. 109/109109 Bëhet fjalë për Besa Kokëdhimën e cila ka bërë të ditur se në fund të muajit maj do të publikojë këngën e saj më të re. Ajo titullohet "Mbretëreshë", ndërsa do të promovohet në treg edhe me një video. Data e p...

 • 23-04-2014
  Nje nga kengetaret shqiptare me vokalin me te mire Besa Kokedhima si duket do te zevendesoje kengetaren seksi Tuna ne talent-show 'X Factor Albania 4'. Ajo eshte pare me pjesetaret e tjere te stafit qe kane nisur pergaditjet e qe padyshim nese eshte i vertete ky lajm ajo do te dije te gjykoje mire dhe drejt ne kete gare talentesh te rinj. Tuna eshte larguar me shume zhurme nga edicioni i kaluar, megjithese ne xhepin e saj futi shume para si protagoniste ne jurine e 'X Factor Albania 3'....

 • 16-02-2014
  Pas bashkëpunimit të suksesshëm me reperin 2po2, këngëtarja e cila godet gjihtmonë me këngët e saj, Besa do të ketë një bashkëpunim me sopranon Inva Mulën. Bëhet fjalë për një baladë klasike. Lajmin për një bashkëpunim të tillë, këngëtarja e ka dhënë gjatë emisionit “Zonë e Lirë” të Arjan Çanit, e cila zbuloi edhe projektin e saj më të ri. Së fundmi ajo publikoi klipin "Zemrën dot nuk ta lexoj", një këngë e cila theu rekordet vetëm për 48 orë. Kënga e titulluar “Zemrën dot nuk ta lexoj”, është rep-baladë që rikthen vrullshëm në treg Besën dhe reperin 2Po2. Kënga vjen me muzikë të Darko Dimitrov, kurse teksti vjen si bash...
 • 12-02-2014
  Kanë kaluar vetëm dy ditë nga dalja në Youtube dhe kënga më e re e këngëtares Besa Kokëdhima e cila vjen në bashkëpunim me reperin kosovar 2Po2 ka thyer rekord duke arritur mbi 2 milion klikime. E kontaktuar nga “Shqiptarja”, Besa rrëfen disa detaje të klipit më të ri, bashkëpunimin e goditur me reperin e 2Po2, Besnikun si dhe projektet që do ta ndjekin në vazhdim të këtij viti. Kënga e titulluar “Zemrën dot nuk ta lexoj”, është rep-baladë që rikthen vrullshëm në treg Besën dhe reperin 2Po2. Kënga vjen me muzikë të Darko Dimi...


Pages:
1
>

» Add An Article »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019