Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besa Morina - Hiqe Ti Masken  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Teksti:

Avni Qahili

Muzika & Orkestrimi:

Marjan Filipovski (MAKI)

Këngë e albumit:

"Krah Per Krah"

Pjesëmarrëse në

Top Fest 3

Komente

Asnjë Koment

20/12/2005

2005-12-20T14:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hiqe Ti Masken" kënduar nga Besa Morina.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Besa Morina i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Besa Morina:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet