Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Marjan Filipovski (MAKI)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Emri i Vërtetë:
  • Marjan Filipovski
  • Vendlindja:
  • Shkup 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
Marjan Filipovski (MAKI) është një autor këngësh i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Nedim Selmani

Adis Ismaili

Vigan Sulejmani

Musa Piperku

Ocko Vasilkovski

Faruk Banjska

Besnik Zikolli

Perparim Ademi

Elvis Duro

Miron Kotani

Tags: Maki, Marjan Filipovski


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet