Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besart Halimi & Armend Shabani - I Dashuruar Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


[Besarti:]
Sonte nuk e di
Ku mbaron dashuria
Ne sytë e tu
Apo në dhimbjet e mia

[Armendi:]
Sonte nuk e di
Ku mbaron dashuria
Ne sytë e tu
Apo në dhimbjet e mia

[REF. 2x:]
I dashuruar jam ne ty
Shum e dashuruar
Nuk ke ka ja mban
E imja je
Te kam robëruar.

[Armendi:]
Ende nuk e di
Ti a ke adres
Apo ndoshta jam
Ende e pa shpres

[Besarti:]
Ende nuk e di
Ti a ke adres
Apo ndoshta jam
Ende e pa shpres

[REF. 6x:]
I dashuruar jam ne ty
Shum e dashuruar
Nuk ke ka ja mban
E imja je
Te kam robëruar.


Besart Halimi & Armend Shabani - I Dashuruar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Dashuruar".
3. Video është e këngës "I Dashuruar", por nuk këndohet nga Besart Halimi & Armend Shabani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Besart Halimi:


Komente 0