Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besarta Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  40
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
BIOGRAFIA: Besarta Krasniqi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ka disa vjet që ajo merret me muzikë dhe ka një stil shumë të veçantë në interpretim. Kjo është këngëtarja Besarta Krasniqi, e cila jeton në Gjermani afër Kassel, por është nga Kosova. Është një vajzë shumë çapkëne dhe simpatike, por na ka treguar se është ende beqare, ndërsa e pëlqen shumë zërin e Elvana Gjatës dhe të Ardian Bujupit. Në Tetor 2011, Besarta Krasniqi merr pjesë në Zhurma Show 2011 me këngën "Besom", ku u nominua në kategorinë "...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Besarta Krasniqi

Komente 0