Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Besarta Reshani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Besarta Reshani është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo tallava. Më datë 25 Tetor 2016, Butrint Rashiti publikon videoklipin "Se Kam Qare", në bashkëpunim me Besarta Reshani. Më datë 15 Shtator 2019, Besarta Reshani publikon videoklipin "Dashni Te Kam". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Pandora

Viola

Yllka Berisha

Lumnije Menxhiqi

Anisa Dervina

Sevi

Arta Grajqevci

Lili

Emira Ademi

Aida Hani

Tags: Besarta Reshani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet