Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Besiana Behluli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14
BIOGRAFIA: Besiana Behluli është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Një tjetër këngëtare i është shtuar së fundmi tregut muzikor shqiptar. Ajo është Besiana, e cila më datë 29 Dhjetor 2017, ka startuar së fundmi karrierën e saj muzikore me projektin e parë, të titulluar “Melodi”. Kjo këngë është punuar nga Cricket, ndërsa është realizuar edhe me klip, i cili është punuar nga MAX Production. Klipi është mjaft i veçantë, dhe sjell atmosferën e festave të fundvitit, ndërsa duket të jetë një start i mbarë për Besianë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

E bija e

Shkurte Fejzës

Motra e

Gresa Behlulit

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Reina

Marigona Vitia

Jola

Ardita Begu

Anisa Smajlaj

Sarentina Cako

Samira

Ervisa

Jona

Tags: Besiana Behluli, Besiana


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet