Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besiana Kertusha - Nga Fillimi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Ngaaaa nga fillimiii
je gabimi me i maaadh
nga fillimi je gabimi
nga fillimi je mashtrimiiii
skam me te faaal
katastrof e ke pesu
se je genjeshtar genjeshtaar

Ky tekst u dërgua nga luisPublikimi: 16/12/2011


Më Shumë Këngë Nga Besiana Kertusha:


Komente 3


Besiana Kertusha - Nga Fillimi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nga Fillimi".
3. Video është e këngës "Nga Fillimi", por nuk këndohet nga Besiana Kertusha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.