Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besiana Kertusha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Besiana Kertusha është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në Nëntor 2006, Besiana Kertusha merr pjesë në Kënga Magjike 2006 me këngën "Imazhi". Më datë 16 Dhjetor 2011, Besiana Kertusha publikon videoklipin "Nga Fillimi". Më datë 11 Qershor 2013, Besiana Kertusha publikon videoklipin "Zoti Shpis Mirse Te Gjeta". Më datë 9 Gusht 2014, Besiana Kertusha publikon videoklipin "Je Mengjesi Im". Me këtë këngë, Besiana Kertusha merr pjesë në Shkodra Fest 1 në vitin 2014. Më datë 20 Janar 2015, Besia...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mimoza Nelaj

Hanumshahe Morina

Violeta Demaj

Teuta Gashi

Mirjeta Mema

Shkurte Mustafa

Elida Bardhi

Albina Jahjaga

Elfete Sherifi

Drita Jetishi - Sahiti

Tags: Besiana Kertusha, Besjana Kertusha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet