Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Besim Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
 • Vendlindja:
 • Lladroviq (Malisheve) 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 42 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Demi ♉
BIOGRAFIA: Besim Krasniqi është një këngëtar i njohur. Jeton ne Prizren dhe kendon qe nga femirija, ku ka filluar me agjallaret e vet neper dasma si rapsod kurse nga shkolla e mese ka fillu te kendoj sebashku me bashkshorten e vet Kumrije Mustafen. Ende kendojne neper ahengje te ndryshme dhe mbremje te ndryshme si ne kosove Maqedoni Shqiperi dhe ne diaspore. Më datë 5 Janar 2009, Kumrije Mustafa & Besim Krasniqi publikojnë videoklipin "Mos U Kthe". Më datë 8 Qershor 2014, Besim Krasniqi publiko...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareGjithe Deshmoreve U Qofte Lavdi


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kosovar Alija

Luli (Lulzim Sadiku)

Astrit Stafai

Hysen Smajli

Toni

Edi Krasniqi

Mensur Mehana

Hazir Qelaj

Besnik Zeqiri

Astrit Bejta

Tags: Besim Krasniqi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet