Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besjan Gashi - E Kam Zakon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Sja fali vetes, sa te jet jeta,
nese sti puth sot, buzet e nxeta.
Nese sme prek sot, kjo dora jote,
nuk kam arsye, te dalim sonte.

E kom zakon e kom adet,
kush m'pelqen ja fali krejt.
E kam zakon e kom adet,
vajzat si ti si lo veq vet.

E kom zakon e kom adet
kush m'pelqen ja fali krejt.
Kjo dashuri me velon ne gjak
kur nuk te sho, nuk rri rehat.

E kom zakon e kom adet,
kush m'pelqen ja fali krejt
E kom zakon e kom adet
vajzat si ti si lo veq vet.

Ne mendjen time, ti je e vetmja
ti je e fundit, dhe e verteta.
Nese sme prek sot, kjo dora jote
nuk kam arsye, te dalim sonte.

E kam zakon e kom adet,
kush m'pelqen ja fali krejt.
E kam zakon e kom adet,
vajzat si ti si lo veq vet.
E kom zakon e kom adet,
kush m'pelqen ja fali krejt.
Kjo dashuri me velon ne gjak.
Kur nuk te sho nuk rri rehat.
E kom zakon e kom adet,
kush m'pelqen ja fali krejt.
E kom zakon e kom adet,
vajzat si ti si lo veq vet.
2X


Ky tekst u dërgua nga  behare


Nuk kemi video për këtë këngë.
Besjan Gashi - E Kam Zakon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Kam Zakon".
3. Video është e këngës "E Kam Zakon", por nuk këndohet nga Besjan Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Besjan Gashi:


Komente 0