A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Besjan Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  39
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Mosha:
  • 38 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Besjan Gashi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Më datë 18 Shtator 2006, Besjan Gashi publikon videoklipin "Keq Per Ty Kur Flasin". Më datë 25 Tetor 2006, Besjan Gashi publikon videoklipin "Pa Ty". Më datë 15 Prill 2007, Besjan Gashi publikon videoklipin "Rri Veq Pak". Më datë 4 Gusht 2007, Besjan Gashi publikon videoklipin "Ne Pushime". Në vitin 2007, Besjan Gashi publikon albumin "Amazona Ime". Më datë 11 Shtator 2010, Besjan Gashi publikon videoklipin "Lere Kompjuterin". N...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Fjala E Fundit (2010)

Amazona Ime (2007)


» Dërgo Një Këngë »

Kalendarin E Dashnis
Hajt Moj Gru ...
Mos Ta Nin
Pa Ty
Ne Pushime
A E Din
Keq Per Ty Kur Flasin
S'munden Me Na Nda
Mamasita
Jemi Nda


Artistë Të Ngjashëm:

Besnik Salihu

Blerim Lutfiu (Beli)

Keli

Erkan Musliu

Hysni Zeqiri

Agron Ahmeti

Agim Boka

Dardan Aliu

Fikret Bislimi

Faruk Visoka


Tags: Besjan Gashi, Besian Gashi, Besjani, Besiani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019