Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besjan Gashi - Keq Per Ty Kur Flasin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3

Perseri ne shoqeri per ty fliten te verteta
Un te mbroj me gjelozi,u them se jan genjeshtra
Ohh gjdo e vertete sonte me vret,se un te deshta
Dhe nuk do tdoja keq per ty te degjoja

(refreni)(2x)
Pije me bine ne tavoline
Mendojne se mgezojn kur me qarrosin
Ohh ata nuk e din,ata nuk e din
Keq per ty kur flasin mua me vrasin

Perseri ne shoqeri per ty fliten fjale qe fyejn
Njerezit me kete gjelozi zemren po ma thyejn
Oohh gjdo e vertete sonte me vret,se un te deshta
Dhe nuk do tdoja keq per ty te degjoja

(refreni)(2x)
Pije me bine ne tavoline
Mendojne se mgezojn kur me qarrosin
Ohh ata nuk e dine,ata nuk e dine
Keq per ty kur flasin mua me vrasinPublikimi: 18/09/2006


Më Shumë Këngë Nga Besjan Gashi:


Komente 0


Besjan Gashi - Keq Per Ty Kur Flasin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Keq Per Ty Kur Flasin".
3. Video është e këngës "Keq Per Ty Kur Flasin", por nuk këndohet nga Besjan Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.