Më mbaj mend (për 1 muaj)


Besjan Gashi - Kjo Jete
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kjo Jete".
3. Video është e këngës "Kjo Jete", por nuk këndohet nga Besjan Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Besjan Gashi - Kjo Jete Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

11/10/2013

2013-10-11T09:02:55+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kjo Jete" kënduar nga Besjan Gashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 4 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
4

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga B2N & Ardita. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Nuk esht e drrejt 2x
jeta luft jeta shum e ashper
dikush i pasur dikush i varfer
dikush ska dikush ka buk me hanger
dikush shetit boten dikush e ka anderr
jeta luft jeta shum e eger
do te doja te isha diku tjeter
dikush tjeter shum kam etje
se ska uje nuk ka as drrita e njejta nata
dita nuk eshte e drrejt kjo jete kjo jete nuk
eshte e drrejt kjo jete kjo jete
edhe ne jemi njerez edhe ne jemi njerez
nuk eshte e drrejt kjo jete uhuuhuu

Ardita
2015 agje ska ndrryshu
shpeshhere une them me vete se ky vend ka mbaru
perpara meje shoh njrez pa pun njerez qe vujn per buk
kalamajt qe dalin neper rrug shum prej tyra jan zhduk
po hecim neper rrug ske ka shkon ske qa ban vetem fjale nga politikan asnjerit nuk i mban shum pluhur shum trafik
dikush pret dikush thot ik ska rregull gjdo gje duket mjeri....

B2n
nuk edhte e drrejt kjo jete kjo jete
nuk eshte e drrejt kjo jete kjo jete
edhe ne jemi njerez edhe ne jemi njerez
kjo jete kjo jete uhuhuhuh
nuk eshte e drrejt kjo jete kjo jete
nuk eshte e drrejt kjo jete kjo jete
edhe ne jemi njerez edhe ne jemi njerez
edhe ne jemi njerez edhe ne jemi njerez
nuk eshte e drrejt kjo jete uhuuhuu
nuk eshte e drrejt kjo jete kjo jete
nuk eshte e drrejt kjo jete kjo jete kjo jete
edhe ne jemi njerez edhe ne jemi njerez
edhe ne jemi njerez edhe ne jemi njerez
edhe ne jemi njerez edhe ne jemi njerez
ahuhuuuMë Shumë Këngë Nga Besjan Gashi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë