TEKSTESHQIP

Besjan Gashi
Pa Nafak
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pa Nafak" kënduar nga Besjan Gashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për një dozë më të madhe te kreativitetit, materiali muzikor është përcjellë para publikut i ilustruar në spektrin vizual me anë të një videoklipi, i cili u publikua me datë 3 Shkurt 2017.