TEKSTESHQIP

Besjan Gashi
Jemi Nda
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jemi Nda" kënduar nga Besjan Gashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky materiali muzikor u paraqit para audiencës i plotësuar me shije me klip muzikor, i cili u publikua me datë 10 Qershor 2017.