TEKSTESHQIP

Besjan Gashi
A E Din
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "A E Din" kënduar nga Besjan Gashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Produkti muzikor lansohet tek shikuesit me vlera artistike edhe me një videoklip, video produksioni i të cilit është krijuar nga Alban Selimaj. Videoklipi u publikua me datë 11 Korrik 2018. Komponues i muzikës dhe autor i fjalëve të tekstit është Nurteel.