A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Beslinda Shurdhani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  9
Beslinda Shurdhani është një shkrimtare.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Flaka Ramadani

Vjollca Pasku

Armonela Gjajku

Kaltrina Shalaku

Venera

Drilona Tahiri

Eurona Xhemajli

Imelda Ahmataj

E Magjistruara

Kristjana


Tags: Beslinda Shurdhani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019