Më mbaj mend (për 1 muaj)

Beslira Xhafaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  30
BIOGRAFIA: Beslira Xhafaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 9 Janar 2021, Beslira Xhafaj publikon videoklipin "Edhe Sivjet". Orkestrimi i këngës u punua nga Ardian Kastrati. Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction. Më datë 28 Maj 2021, Drilon & Beslira publikojnë videoklipin "Dashnia Nuk Pyt". Muzika e këngës u punua nga Ardian Kastrati, teksti u shkrua nga Abaz Selmani, ndërsa për orkestrimin u kujdes Ardian Kastrati. Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Beslira Xhafaj, Beslira

Komente 0