Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Besmir Metani - Parajsa Pa Drite  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

04/05/2008

2008-05-03T23:00:00+00:00

Pjesëmarrëse në

Top Fest 5
TE DOJA VERTET TY BABY
VEC TY ASNJE TJETER.
DIKUR ISHIM YJE NE QIELL SOT NDRICON DIKU TJETER .

CDO DITE SIDE BY SUDE FEELING LOVE WITH HTE BEAT,
NUK ISHTE DASHURI POR PARAJSA PA DRITE!

I DON'T WANNA LOSE YOUR LOVE
I JUSTY WANT TO FORGIVE ME,
CDO CAST QE TY STE KAM PRANE
NDIHEM SHUME VETEM BABY!

I DON'T WANNA LOSE YOUR LOVE PLEASE COME BACK TO ME
DHE GJEJE SERISH PARAJSEN PARAJSEN QE LE TI

TXT FLORIAN BINAJ
MUZ/ORK BEHAR STRUMI


Më Shumë Këngë Nga Besmir Metani:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet