A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Besmir Metani

Choose star rating

Rating:  2.6 / Votes cast:  5
BIOGRAFIA: Besmir Metani is a popular singer and songwriter of Pop music. Në vitin 2002, Besmir Metani merr pjesë në Ethet E Së Premtes 1. Në Prill 2005, Djemt E Malsis marrin pjesë në Top Fest 2 me këngën "Gjakun Ta Fal", në bashkëpunim me Besmir Metani. Në Shtator 2005, Besmir Metani merr pjesë në Mikrofoni I Artë 2005 me këngën "Me Beso". Në Nëntor 2005, Besmir Metani merr pjesë në Kënga Magjike 2005 me këngën "Engjell A Djall". Në Prill 2006, Besmir Metani & Rozana Radi merr pjesë në Top Fest 3 me këngë...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Ethet E Së Premtes

(Contestant)

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Ernis Çili

Denny

Papush Sadiku

Verim Zendeli

Sajmir Çili

Aurel Thellimi

Egzon Krasniqi

Xhustino Hasani

Stefan Marena

Egland


Tags: Besmir Metani, Besmiri

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019