Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besnik Ajdini

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Besnik Ajdini është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vajtuese. Më datë 6 Qershor 2021, Besnik Ajdini publikon videoklipin "Kam Hasë Në Dashni". Më datë 9 Qershor 2021, Besnik Ajdini publikon videoklipin "O Gurbet"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Meli Popovci

Shpend Kerleshi (Pena)

Leutrim Llozani

Jetmir Zeka

Jeton Rrudhani

Bekim Ademaj

Artan Rexha

Bestrim Sadikaj (Besi)

Ismajl Rexha

Tiron Alili

Tags: Besnik Ajdini


Komente mbi këtë artist