A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Besnik Berisha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Besnik Berisha është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vajtuese. Më datë 16 Gusht 2012, Besnik Berisha publikon videoklipin "Hot Girl". Më datë 22 Shkurt 2013, Besnik Berisha publikon videoklipin "Sonte N'club". Në Maj 2013, Besnik Berisha merr pjesë në Celësi Muzikor 7 me këngën "Ti Nuk E Din". Më datë 8 Shtator 2013, Besnik Berisha publikon videoklipin "Vec Ty Te Du", në bashkëpunim me Marseli. Videoklipi u prodhua nga Vissound Media. Më datë 9 Mars 2017, Besnik Berisha publikon videoklipin "Viol...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Sami Pacolli

Fidan Prelezi

Kadri Rogaqi

Kemajl Bega (Kema)

Nuredin Fetahu

Lulzim Ramushi

Arif Aliu

Sami Kallmi

Danny Boy

Alban Emiri


Tags: Besnik Berisha

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019