Besnik Cikaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
BIOGRAFIA: Besnik Cikaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 30 Mars 2019, Besnik Cikaj publikon videoklipin "N'dashni Me Ty Kam Ra"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Nderim Kurti

Shenoll Semi

Flurim Susuri (Luli)

Titi

Sokol Matoshi

Genc Leka

Gjani Albanianstar

Habil Hoxha

Faton Sofra

Mursel Zymberi


Tags: Besnik Cikaj

Krijo Një Kartolinë