Më mbaj mend (për 1 muaj)


Besnik Gjakova - Pse Po M'pyet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse Po M'pyet".
3. Video është e këngës "Pse Po M'pyet", por nuk këndohet nga Besnik Gjakova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Besnik Gjakova - Pse Po M'pyet  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

02/12/2019

2019-12-02T16:00:03+00:001x
Ta Fala Dashni Dhe u Mashtrova,
Sikur Nje Leter qe digjet u Shkrumova
Personit Gabun Dashni i Dhurova
Ah Vetes, Ah Vetes qka i bona

2x
Pse Po M´pyet A Jam Mir
Ti Je Kan e Vetmja Deshir
Ske Faj ti,
Kam Faj un,
E qela Zemren me ty Shume

1x
Pse Zemres Time Vujte Ti Shtove,
Ah Pse te Deshta kshtu ti mu ma bone?
Per Ty Gjithshka une Kam Ba
Prej Sot Zemrat Tona ti ike Nda

2x
Pse Po M´pyet A Jam Mir
Ti Je Kan e Vetmja Deshir
Ske Faj ti,
Kam Faj un,
E qela Zemren me ty Shume


Më Shumë Këngë Nga Besnik Gjakova:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë