Më mbaj mend (për 1 muaj)


Besnik, Genta & Bekim - Potpuri (Gezuar 2020)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Potpuri (Gezuar 2020)".
3. Video është e këngës "Potpuri (Gezuar 2020)", por nuk këndohet nga Besnik, Genta & Bekim.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Besnik, Genta & Bekim - Potpuri (Gezuar 2020)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

05/12/2019

2019-12-05T16:10:02+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri (Gezuar 2020)" kënduar nga Besnik, Genta & Bekim.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Besnik, Genta & Bekim i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Salije Bajrami - Potpuri (Gezuar 2020)

Tracklist:
01. 00:28 Ku po shkon moj rrushja e lales
02. 03:44 O mor djal, djali ri
03. 05:15 Moj shami e kuqe, moj shami e verdh
04. 07:14 Kalle kalle malin, nena marton djalin
05. 08:50 Bejna dasem, lunjna knojna
06. 11:00 O moj dukane

Argjenda Selimi & Xhela - Potpuri (Gezuar 2020)

ARGJENDA:
hajde do ta kallim
do ta kallim o
ani qfar do nuse na nuk marrim o
ani qfar do nuse na nuk marrim o

na i marrim oj nuset e mira o
na i marrim qfar na i dojn vllaznia o
na i marrim qfar na i dojn vllaznia o

XHELA:
Hajde na ta kallim
Na ta kallim o
Ani qfar do nuse na nuk marrim o
Ani qfar do nuse na nuk marrim o

Na se kallim me tym e me flake o
Po e kallim medet me shuplake o
Po e kallim medet me shuplake o

Oj lulie moj pllumbi bardhe
Oj lulie moj pllumbi bardhe
Boll shetite moj dardh em dardhe
Boll shetite moj dardh em dardhe

ARGJENDA:
Dardh em dardhe moj pem en peme
Dardh em dardhe moj pem en peme
Erdhe more moj vllaun teme
Erdhe more moj vllaun teme

XHELA:
Dit e dasmes ka qellue
Jan m'bledh bijat me ni ven
Qifti ri tuj festue
Mat bukrin gazmend
2x

Hajde knojna me daire
Na ka dal nusja e mire
hajde gjith knojna me za
Nafak t'madhe kena na
2x

ARGJENDA:
Hajde knojna me daire
Na ka ardh nusja e mire
hajde gjith knojna me za
Nafak t'madhe kena na
2x

Taulant Bajraliu & Shpresa Gojani - Potpuri (Gezuar 2020)

TAULANT:
O moj e mira mori
neper therra
O moj e mira mori
neper neper therra

O t'luta t'luta
mori sa ke vera
O t'luta t'luta
mori sa ke sa ke vera

SHPRESA:
O sa ke vera mori
na erdh vjeshta
O sa ke vera mori
na erdh na erdh vjeshta

O djal mat bukrin
more vet e deshta
O djal mat bukrin
more vet e vet e deshta

O ti djali pa martue
O ti djali pa martue
Shite shpine e merrem mue
Shite shpine e merrem mue

TAULANT:
Une shpine nuk e shese
Une shpine nuk e shese
ja dot marre ja dot vdese
ja dot marre ja dot vdese

Oj ti vajz e pa martume
Oj ti vajz e pa martume
Shite oren merrem mue
Shite oren merrem mue

SHPRESA:
Une oren nuk e shese
Une oren nuk e shese
Ja dot marr e ja dot vdese
Ja dot marr e ja dot vdese

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Besnik Gjakova:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë