A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Besnik Lilaj

Not Yet Rated

  • Origin:
  • Tiranë 
  • Residence:
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Besnik Lilaj is a singer of Ethno music. Më datë 23 Maj 2018, Mateo Caka publikon videoklipin "O Sherbet", në bashkëpunim me Besnik Lilaj. Më datë 9 Tetor 2018, Besnik Lilaj publikon videoklipin "Hajrin S'ta Pash"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Dori Loshit

Redion Mulleti

Axhesjo Xhangolli

Mateo Caka

Redison Cara

Amarildo Gjypi

Emi Lelo

Zani Loca

Marjus Ferati

Fonci Nomja


Tags: Besnik Lilaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019