Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besnik Palnikaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
  • Vendlindja:
  • Tropoje 
  • Mosha:
  • 35 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Besnik Palnikaj është një autor këngësh i njohur. Ai eshte nga Tropoja. Shkollen e mesme e mbaroj ne Lekbibaj Tropoje dhe te larten per gazetari ne Universitetin e Tiranes ne vitin 2012. I njohur per botime neper gazeta dhe poezi e bashkangjitur ketyre edhe per tekste kengesh te ndryshme, e sidomos atyre me fryme patriotike. Ne 2015 ka mbaruar Akademine e Policise ne Tirane dhe ka ushtruar profesionin e oficerit te policise. Sot Kryeredaktor i nje gazete Tropojane (Nikaj-Mertur). Poezina e ´tij ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Tags: Besnik Palnikaj

Komente 0