A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Besnik Qaka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  13
BIOGRAFIA: Besnik Qaka është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Maj 2008, Etno Engjujt merr pjesë në VFM 2008 me këngën "All Night", në bashkëpunim me Lyrical Son, KAOS & Besnik Qaka. Më datë 30 Qershor 2011, Capital T publikojnë videoklipin "Veç Asaj", në bashkëpunim me Besnik Qaka. Videoklipi u prodhua nga Entermedia. Me këtë këngë, Capital T marrin pjesë në VFM 2012 në vitin 2012. Më datë 28 Shkurt 2013, RTV21 Stars publikon videoklipin "Vendi Im". Më datë 13 Korrik 2016, Baby G publikon videok...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i grupit

NRG Band

Daja e

ESTTO

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Denny

Besmir Metani

Egzon Krasniqi

Ernis Çili

Xhustino Hasani

Sajmir Çili

Papush Sadiku

Stefan Marena

Verim Zendeli

Aurel Thellimi


Tags: Besnik Qaka, Nrg Band

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019