A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Besnik Shateli - Parukiere


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/06/2013

2013-06-14T21:48:44

Parukiere parukiere
bukuroshe goc esmere
ma e bukra ne tiron pa te mar moj skam me te lon .[x2]

Hajde mos u bo pishmon se jom djal per shpi , sa te du moj sa te du vallaj ti se di.

Hajde kolltuk komet me qoj ne parukeri me nje goc nje parukiere kam ron ndashni.

Parukiere parukiere
bukuroshe goc esmere
ma e bukra ne tiron pa te mar
moj skam me te lon.[x2]

Parukiere parukiere
bukuroshe goc esmere
ma e bukra ne toron pa te mar
moj skam me te lon.[x2]


Ky tekst u dërgua nga -dinuuushee.3'nt..!*
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018