Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besnik Sinani

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Besnik Sinani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Në vitin 2018, Besnik Sinani publikon albumin "Live 2018"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë KomentLive 2018 (2018)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Besi Avdo

Xhavit Lezi

Shkelzen Masholli

Luan Qallaku

Mejdi Tafaj

Lan Haradini

Rrem Gjakova

Faton Thaqi

Jeton Murati

Hajdar Gashi

Tags: Besnik Sinani, Niku


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet