Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Besnik Sinani - Syt E Mi Jane Mbush Me Lote  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/09/2018

2018-09-20T17:19:20

Këngë e albumit:

"Live 2018"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Syt E Mi Jane Mbush Me Lote" kënduar nga Besnik Sinani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Besnik Sinani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Besnik Sinani:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet