Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Besnik Zikolli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Besnik Zikolli është një autor këngësh i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Qazim Kryeziu

Perparim Ademi

Stivart Cela

Xhulio Milloshi

Ilir Livoreka

Nazmi Sfishta

Ylli Valla

Klodi Shehu

Ardit Roshi

Marsel Gunga

Tags: Besnik Zikolli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet