Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bessi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Emri i Vërtetë:
  • Besmir Gjyli
BIOGRAFIA: Bessi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. BESSI (Besmir Gjyli) udheton ne Hip-Hop-in Shqiptare. Ai ngriti "SCARFACE PRODUCTIONS" ku filloje te prodhoje muzike te mirfillte per tregun shqiptare. 1 Dhe i vetmi i paperfshire ne asnje skandal te mirnjohur si kopjimi i kengeve ne internet dhe ripunimi i tyre. Ka bashkpunuar me: Krimineli, JR, Blazer, LLeDU, si dhe me te gjithe kengetaret qe menaxhon dhe promovon Scarface PRODUCTIONS: MC-G, ANDONE, GUCCI, LITO, DODA etj. Në Prill 2005, Bess...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥Funeber (2011)

Red Army


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bidaki

Dj Bussulla

Oran G

Fulzan-G

F-Boogie

Fresh-P

Gjyks

Z.E.F

Hanello

Biggi

Tags: Bessi, Besmir Gjyli, Besi Red Army


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet