Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bessi - Hey Hey
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hey Hey".
3. Video është e këngës "Hey Hey", por nuk këndohet nga Bessi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Bessi - Hey Hey Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Pjesëmarrëse në

Top Fest 2

Komente

Asnjë Koment

17/04/2005

2005-04-16T23:00:00+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hey Hey" kënduar nga Bessi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 1 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
1

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Florian Kollaj - Hey Hey

HEY me ste besoj asnje fjale
HEY me ste kuptoj asnje fjale
HEY nje te vertet valle e tha?!
Cfar kupton?Cfar mendon?
Kur me shef mua...

ShpiCi a.K.a Adorable - Hey Hey

Shpici :

1.wauuu kthena prap mirmbrama shqiptarii
2.Shloja zonin hejj .. qohen n`kam pleq e t`ri
3.Kce me qit rritem e di qe po ta thejj
4.pe vreej nuk po rrej po kallet vendi knejj
5.Kur ma nijn Zonin , Qohen krejt Pesh
6.2-fjalt e Mia , Ty zemer t`Shtin mu Desh
7.Sonte jomm i vecant njejt si cdo natt
8.lady mos um kshyr , po afromu pak ma ngatt
9.hajde ti me shoqe atmosferenn bone boom
10.[ adorable is here ] a po nin oo llokuumm
11.boom baby boom besom pom tranon
12.shijen e mir e ki , trupin si bombon
13.Shum je prefekt e po ki shum shijee
14.hajde ma qanej e pim nga nje pijee
15.tu nejt e tu pi , per cdo sen um ka hije
16.per ma von thiri shoqet , po ta boj me dijee

reff.
Hej .. hejj .. hejj.. t`lutna mos u nal
Hej .. hejj .. hejj.. t`xej kadal kadal
Hej .. hejj .. hejj.. ski hiq me pushuuu
Hej .. hejj .. hejj.. xhaki o tu m`vluu

Abiaa :

1.zemer qetsohuu pak , kadal se i dul flaka
2.un pe di ti pe din , qeshtu e ka nafaka
3.dhipat po vin vet , ska nevoj mi ngajt me hapa
4.ta mushi shkupin full , ma i fort se krejt estrada
5.lady pot luhett , po ta tham se pot thuheett
6.e di mir qysh shkruhett , kur t`vi une krejt shuheet
7.qe sa per shitt , qe u bo gati edhe nje hitt
8.hiq mos u habit , dridhu sillu me qit bitt
9.hejj ti qik shuj , hiq bash kurxho mos thujj
10.gjaku u bo uj , ti para meje kce e e luj
11.Kshyre far trupi , haver bon mashallaa
12.ktu jem per hip-hop ,na sknojm tallavaaa
qe kadal kadal a pe sheh se i dul timii
aje me mu zemer ska nevoj prezentimii
qesi stili , qesi shije nuk ka tjeter femeer
pom pelqen pot pelqejj po nuk po t`thiri n`emer

reff.
Hej .. hejj .. hejj.. t`lutna mos u nal
Hej .. hejj .. hejj.. t`xej kadal kadal
Hej .. hejj .. hejj.. ski hiq me pushuuu
Hej .. hejj .. hejj.. xhaki o tu m`vluu

Sela aka Boszman - Hey Hey

Hi N´trip Bashk Me Haverat E Mi Boj Rep Per Qejf Boj Rep Me Pik Dostat E Mi Krejt Shqipe Nga Kosova Prizren Rahovec Edhe Nga Gjakova Pihen E Pihen Deri Ne Mengjes Ngo E Mos Fol Dost
Ki Kujdes Thuj Asaj Qike Ajde Te Na Thuj Frajerit Sajna Shuj Se Pe Han Sonte Kjo Nate Dost Eshte
Ndur Tona Frankfurt Amaj Na Dominojna Hiqu Atinve Se Kan Vetem Fjal Dost Eshte Keshtu Hajde
Kush Do Mi Nal Knaqem Me Qika Qika Shqiptare Jam Ne Disponim Tash Pi Edhe Cigare Hajde
Llokum Dridhe Me Kete Bit Tuj T´kshyr Ty Jam Ba Si I Pit sela sela Po Nihet Bertim Kush
Eshte Ma I Forti Krejt Po E Din Shuj Tash Tak Nije Lezetin Sela Kur Te Vjen E Bjen Edhe Termetin

Ref.2.
Hej Hej Po Du Muzik Hej Hej Mu Ka Ba Pik
Hej Hej A Je TU Ngu Kse Moj Shqipe Pa Pushu

Ky Trip Vazhdon Ska Fund Kerkund Boss Ban Bum Qytet Katund Shum Je E Mir Shum Po T´ka Hije Ma Ke Perzi Spo Muj Me Te Ra Ne Fije Kshyrem Ne Sy Afrohu Ma Ngat Hajde Mos U Tut Se S´jam Lugat Jam Pak I Trent Po Jo Qaq Shum Ka Edhe Ma Keq Merr Vesh O Pllum HEJ HEJ PO DU MUZIK HEJ HEJ MU KA BA PIK Nal Ku Po Don Me Shku Heret Hala Un Me Ksy Po Du Ksena Tan Naten Iq Pa Pushim Qeshtu Kallet Ngo Shoki Im Sen Nuk Mungon Krejt Tip Top Nxehet Muzika Vetem HIP-HOP Nal Kadal E Harrove Ni Sen Edhe Nje Puthje Pe Du Tash N´vend Hej Hej A Je Tu Ngu Kseni More Shqipe Kseni Pa Pushu
Ref.2.
Hej Hej Po Du Muzik Hej Hej Mu Ka Ba Pik
Hej Hej A Je Tu Ngu Kseni Moj Shqipe Pa Pushu
Më Shumë Këngë Nga Bessi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë