A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Bessi - What  (Feat. Mc-G)


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/07/2013

2013-07-13T13:43:02

Featuring

Mc-G

Song from the album:

"Red Army"It's a long time that we try finding the lyrics to "What" sung by Bessi.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Felon Records. We wish that's the lyrics you are looking for:

Cuffa:
Nese repi o bank hajde kah tjepi kredit
Jom i teper qdo reper kta po shtyen per qdo dit
A so shit........ tallavaja u bo trip
edhe meda po i vyn repiit se u met repi pa hitt

a u bo bolll kush kon e ka idoll
si dilleri kur ta lshon kokainen per andoll
qashtu kno e bojm veq sa me kcy
si dhipat mashtrohen knej hiq pa menu me kry

Du me marr aksion kur ti ki pasion
kur ti fol milion a un kry misjonn
skisha bo veq si i ri gjith kisha zo
edhe pse kushte spo kom um man 1 forc e se lo

ju jeni fight ton ti vetum a bon
ti sje ka bon rep qe ky tipi teston
ti mos um vet a ki ti kallxom sa pi don
ti mos um vet ma shum se spot veti qka po bon WHATT))

Kijameti:
kush tka rrejt qe nkit vend nuk ka rep
une jetoj jojo nuk e boj per lek
kush tka rrejt qe nkit rrug e ki leht
um sheh shum rral kajher vi vet si komet

vendoseshmerija qajo kija qe kurr sun e nal
duhet me majt p9 vepra tkallxon e jo fjalt
kto rrugt e vepres jon tog teton gjonn
repera 1 miljon kapnu nkar tetonn

sikur qeliz gjuhna n`majkki lshoj vet se jom shum hight
ndryshe spot um sheh me pajpe nkrah tmajt hejterat vip
edhe rimat qohen nalt si vokal qe shperthen najr
del prej toke number one underground

per bari amsterdam jeton si majamm
haverat i kom t`qart ska per qka kari um han
ski qka kari um thu talent e qky repin qdo moment
si kalibri ma i ron hapi jemm bon termenttt

CUFFAA

Ju thash kallxom sa po i don ke fjala per kese jo per lek
Se un lek kom qef me marr skom me jep
Po ndit tsodit kerkush stjep veq u met me thon
si shqiptart mo qe kan qef mu livdu para p****v
Kshtu qe pidhav per momentin kom mundsi veq mju hi kar
Sjon kto rima kto jon fjal veq tju kallxoj qe sjom fightmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019