Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Bessi - Thjesht (Na Jepni Të Parët)  (Feat. Lito)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

22/07/2011

2011-07-22T19:19:01+00:00

Këngë e albumit:

"Red Army"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Thjesht (Na Jepni Të Parët)" kënduar nga Bessi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Bessi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Bessi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet