Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Betime Zylali - Portreti I Heshtur  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Nota Fest 2010

Komente

1 🔥

21/12/2010

2010-12-21T13:12:11+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Portreti I Heshtur" kënduar nga Betime Zylali.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Betime Zylali:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet