Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Bexhet Jagodini - Dashuro

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuro".
3. Video është e këngës "Dashuro", por nuk këndohet nga Bexhet Jagodini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bexhet Jagodini - Dashuro  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Mejrem"

Komente

Asnjë Koment

01/12/1991

1991-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dashuro" kënduar nga Bexhet Jagodini.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Nexhmije Pagarusha. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Tiii te mos ishe nuk do ishte as kkengjo
tiii po tmos ishte un as vujtjen skisha njoooh
Driiit te mos kishte paaaas
Eee diii me sy tu do kisha paaaa
Driiit te mos kishte paaaas
Eeee diii me sy tu do kisha paaa

Moooj ka mar rrugen e te harroj per gja me tyyy
Seee edhe tiii u rrite nje dit pa u pa me tyyy

Dashuro me zemer tjet si looot
Perqafo per boten sod
ooooooo
Perqfao o gjarpri vendit tim
te sherbej gjdo gja ledin

hopa-ninajna hopa-ninajna hopa-hopa-ninajna hopa-ninajna
Hopa-ninjna hopa-ninajna hopa-hopa-ninajna
hopa-ninajna

Daashuro me zemeer tjet si loot
perqafo per boten sot
oooooo
dashuro o gjarpri vendit tim
te sherbej gjdo gja ledin
hoooooooo
la lala la la lala lala la la la laMë Shumë Këngë Nga Bexhet Jagodini:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet