A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Bexhet Jagodini - Hajde Te Vallzojme


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/02/2013

2013-02-12T10:34:44


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajde Te Vallzojme" kënduar nga Bexhet Jagodini.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Bexhet Jagodini i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Memi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

E ftoj diellin me me pa
po vjen nusja me me pa
me shum trokitje pe e presi
Refreni:
hajde vallezoj sot ku me te shkrrye sot ku me te shkrrye
po e kapin djalin
nusj u kon e mali
po vjen nnusja
ma shalla
se ksi qifti nuk kaMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019