A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bezzi Bez

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  24
BIOGRAFIA: Bezzi Bez is a popular singer of Hip-Hop music. Më datë 25 Mars 2009, Bezzi Bez publikon videoklipin "Dhimbjet E Jetes", në bashkëpunim me Bin Ilir. Më datë 1 Mars 2012, Loko publikon videoklipin "Jemi Larte", në bashkëpunim me Bezzi Bez. Më datë 25 Qershor 2012, Bezzi Bez publikon videoklipin "Walk The Walk". Më datë 14 Maj 2016, Bezzi Bez publikon videoklipin "Histori E Patreguar", në bashkëpunim me Loko. Më datë 15 Shtator 2016, Bezzi Bez publikon videoklipin "Puff Puff Pass", n...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Te Tanet

(Current member)

Instagram

Account

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Ummet

Danny Boy

Bigg V

Niku

Oran G

Agon Nimani

Rron KRZ

Erson Shabani

Legjenda

Xhema Aka Jemayli


Tags: Bezzi Bez

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019