TEKSTESHQIP

Bezzi Bez & Da Unik
Merre Policin
Lyrics
(Feat. Mc Blero)

Bezzi Bez

Shoku Mexican ma pri Barin e baces
Me ka gjetur belaja me keta gjarprinjet e lagjes
Duan te me spihunoin kerkojn te me expozoin
Si pelqen menyra si un hyra ne loje.
I them ganister kokoshkash Ju qeroj si levozhga
Hy dore me rrip nga koka dhe Ju them shko lozni gogla.
Te q...sha mu ne thik zemra ime eshte Celik
Duan te na kapin ler te vin ata e din Ku rrim .
Big gun big crib big nigga big clip big pussy big dick evrything big
Jeta ne rrezik kur eshte everything big
Do te jesh normal APo te veshesh bling bling.
Po pi tralala ajo ben bla bla bla
Po pyes shokun tim o la ca dreqin tha
Ngri fustanin q... Planin futu shkolles lere famin
Ti e di jan Te tanet ke tu Nuk ka xhani xhani

Ref:

Na fal shkerdhat
por jemi tap
nderro shtepine me mire se keshtu do jet nate per nate
merre policine
thuaj qe te vijne
kemi ca cuna ngjitur jane rremujaxhinj

Da Unik

Merre policin , se cunat po vijne
Nga te kater anet, me kembe dhe makine, ne levizje
Aty ku ne rrim zhurma evidente koka edhe pim aaa
Shqipe leri lojrat, se ka pasoja
Je ne paranoja , te doli boja
Qendro i forte shok me kembe ne toke
Njera do lar tjetren te dyja per nje koh
Nuk mundesh dot sot levizjet jane te shpejta
Behet fjale per lufte jo per gjera te shtrenjta
I morrem letrat i kthyem vepra
Qendrojme ne udhe shqipe jo ne gazeta

MC Blero

Qe te marrin policin sdo te thot qe te ul muziken
Ngrije me shume zerin se gjitoni na vuri friken
Te q... thiken zhurma tund dhe diten
Ule ket dhe ikem
Jo nuk kemi koh te rrim me ju zemer ndiz driten
I di gjerat si jan kur pi te kam me shume xhan
dhe besoj se jam tamam
Shoh ameriken ndoshta kam pire me shume se cduhet
Por jam gati ti q... kurrizin me atij q i kruhet
Cunat e piven po deshe lidhem
kur me ven prangat them kur do me besh striptizm
Ne jemi gati qe te fusim ne ritem
Te Tanet KuroratFiks gishtin e mesit per krejt ...

DËRGOI: