Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Bidaki

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Bidaki është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

Double G Army

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Kela-N

B-Flow

Biggi

Hanello

LT-One

Big H

Problemi

Buca

Astrit Gruda

Real'jay


Tags: Bidaki, Bidakki

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet