Më mbaj mend (për 1 muaj)

Big Bang (Arbër Gjikolli)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  36
  • Emri i Vërtetë:
  • Arbër Gjikolli
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Uk 
BIOGRAFIA: Big Bang (Arbër Gjikolli) është një autor këngësh dhe producent shumë i njohur. Arbër Gjikolli, i njohur ndryshe si Big Bang Beats, është pjesëtari i tretë i grupit KAOS. Tash e shumë vite Arbri jeton në Londër ku vazhdon edhe punon. Është producenti i hiteve më të mëdha të cilat kanë bërë një boom vitet e fundit. BigBang, siç duket tashmë e ka në duar atë se çka kërkon publiku shqiptarë. Ai ka bërë hite të ndryshme si këngën “Shko” nga Ermali, Lumi dhe Ledri, që ishte fituese e Top Fest 12, e shumë këngë të tjera. Deri...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Vëllai i

Gjikos

Lider i labelit

REDBOX Entertainment

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Tags: Arber Gjikolli, Big Bang Beats, Big Beng Beats

Komente 0