Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Big Basta & Enca - All That  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  26

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2012

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Enca

09/11/2012

2012-11-09T20:31:45+00:00Nhapesire eshte nje zone
042

Dhe nga toka ti e shef si nje yll
Ajo eshte e verteta,tjerat kometa
Qe me kohen ju i keni pa me sy
Feelin' like,supersonic comin' from the outta space
Dy here me i forte,edhe ndihem me plote
Ndoshta I found the place
Spranoj kshilla nese vet jam sot
Kohe tveshtira qe me dje thash boll
Duket se po vij zemer qe ne horizont
Akoma boj like and share,ne sfond
Ska mo rrepist a rapper,por nder
Nese ke nevoje une vi si nje ere
Edhe duket qe po hapet nje dere
Nese duket fair

ref:
Said im all that.
E dija se do vinte kjo dite
I said im all that,
qe ty nuk te intereson
Neva fall off,
ndoshta Po ta shohesh me mire
Cos im all that
E kupton eshte viti jone

Si mendoni nese bohem reale them
Enca control the beat
Boombastic llafi qe del neper lajme
Esht goca e re me me stil
Ok,jom fire ,si profecia maja
Hej lady e jom ajo,si pa dyshim numer nje
Zgjedh rap,rap,dub step
Humba kuptimin e rewind that
Sot fenomeni eshte i pavlere
Kur shkon 200 ne highway
ecen ne linja tshpejta
Trenit kam pre bileten
Nuk eshte vecse nje tjeter
Emer qe i shtohet rapit


Ky tekst u dërgua nga  Annonim
Më Shumë Këngë Nga Big Basta:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet